| Remote Control Distance | ≤100m |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Product Name | Industrial Door Openers |
| Opening Force | 800N |
| Closing Speed | 0.6m/s |
| Power | 750W |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Material | Aluminum Alloy |
| Voltage | 110V/220V |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 110V/220V |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~+50℃ |
| Opening Speed | 1.2m/s |
| Product Name | Industrial Door Openers |
| Closing Speed | 0.6m/s |
| Product Name | Industrial Door Openers |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Motor Type | AC Motor |
| Operating Temperature | -20℃~+50℃ |
| Remote Control Distance | ≤100m |
| Productnaam | de opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Prolijn 1200F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| Productnaam | de sectionele opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Prolijn 1000F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| Productnaam | de sectionele opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Proline F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| Productnaam | de opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Prolijn 1200F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| Productnaam | Lucht de deuropener van de deurgarage |
|---|---|
| Modelnummer | CK300AC |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 300kg |
| Machtsinput | 235W |
|---|---|
| Inputvoltage | 220-240V AC, 50/60Hz |
| Max.pulling kracht | 800N |
| Radiofrequentie | 433,92 Mhz of andere op verzoek |
| Relatieve Vochtigheid | <90> |