| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | DC24V / 170 |
| Het opheffen kracht | 800KG |
| De Snelheid van de poortbeweging | 16-18m/min |
| Grensschakelaar | De schakelaar van de de lentegrens/Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Maximumpoortgewicht | 500kg |
| Motormacht | DC24V/150 |
| Outputtorsie | 14N.m |
| Grensschakelaar | De schakelaar van de de lentegrens/Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | AC220V/50HZ; AC110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Het opheffen kracht | 500kg |
| De Snelheid van de poortbeweging | 13m/min |
| Certificaat | Ce |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 2000kg |
| Grensschakelaar | De schakelaar van de de lentegrens/Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| Maximumgewicht van poort | 500kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |