| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Maximumpoortgewicht | 1000KG |
| Motormacht | 400W |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar/de schakelaar van de de Lentegrens |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000AC |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar/de schakelaar van de de Lentegrens |
|---|---|
| Max.Gate | 1400kg |
| Aandrijving | Gedreven toestel |
| Rek | Metaalrek of nylon rek |
| Type | Automatische Deurexploitanten |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | SL4000BP |
| Voeding | 380v, 50Hz |
| Motormacht | 1500W |
| Het opheffen kracht | 4000kg |
| Voeding | AC220V/50HZ; AC110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 380W |
| Het opheffen kracht | 800KG |
| De Snelheid van de poortbeweging | 11-13m/min |
| Certificaat | Ce |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | SL1500AC |
| voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| Maximumpoortgewicht | 1500kg |
| Motormacht | 550W |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 370W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 800KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |