| Productnaam | Lucht de deuropener van de deurgarage |
|---|---|
| Modelnummer | CK300AC |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 300kg |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | SL3000BP |
| Voeding | 220V, 50HZ |
| Motormacht | 1500W |
| Het opheffen kracht | 3000KG |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000AC |
| voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Productnaam | de sectionele opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Proline 1000F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| Productnaam | Tubulaire Motor |
|---|---|
| Type | YX35E-6/17 |
| Voeding | AC 220V / 50Hz; AC 120V / 60Hz |
| Geschatte Torsie (N.m) | 6 |
| Geschatte snelheid (t/min) | 17 |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Productnaam | het tubulaire blind van de motorrol |
|---|---|
| Type | JM300 |
| voeding | 220V 50Hz |
| Macht | 200W |
| Het Max. opheffen | 300kg |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-12m/min |