| Machtsinput | 235W |
|---|---|
| Inputvoltage | 220-240V AC, 50/60Hz |
| Max.pulling kracht | 800N |
| Radiofrequentie | 433,92 Mhz of andere op verzoek |
| Relatieve Vochtigheid | <90> |
| Productnaam | De sectionele Exploitant van de Garagedeur |
|---|---|
| Inputvoltage | 220-240V AC, 50/60Hz |
| Machtsinput | 200W |
| Max.pulling kracht | 600N |
| Lichte Tijd | notulen |
| Productnaam | De sectionele Exploitant van de Garagedeur |
|---|---|
| Inputvoltage | 220-240V AC, 50/60Hz |
| Machtsinput | 200W |
| Max.pulling kracht | 600N |
| Lichte Tijd | notulen |
| Productnaam | de opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Prolijn 1200F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Het opheffen kracht | 800KG |
| De Snelheid van de poortbeweging | 12-14m/min |
| Grensschakelaar | De schakelaar van de de lentegrens/Magnetische grensschakelaar |
| Max. Poortgewicht | 300kg |
|---|---|
| Grensschakelaar | Mechanische Grensschakelaar/de Schakelaar van de de Lentegrens |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| De Macht van de motor | 24VDC, 100W |
| Materiaal | De Basis van de aluminiumlegering |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 100W |
| Poort Bewegende Snelheid | 12-14m/min |
| Maximumgewicht van poort | 300kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Productnaam | De sectionele Exploitant van de Garagedeur |
|---|---|
| Inputvoltage | 220-240V AC, 50/60Hz |
| Machtsinput | 235W |
| Max.pulling kracht | 800N |
| Lichte Tijd | notulen |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |