| Productnaam | De automatische schakelaar van de deurfunctie |
|---|---|
| Type | YS310 |
| voeding | AC/DC 12-28V |
| Wachtwoord het plaatsen | Vijf wijzen |
| Functie | Houd deur volledige geopend, half geopend, automatisch, gesloten enz. |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 100W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| Maximumgewicht | 300kg |
| Grensschakelaar | Elektronische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 150W |
| Poort Bewegende Snelheid | 16-18m/min |
| Maximumgewicht van poort | 500kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 170W |
| Poort Bewegende Snelheid | 16-18m/min |
| Maximumgewicht | 800KG |
| Grensschakelaar | Elektronische grensschakelaar |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 170W |
| Poort Bewegende Snelheid | 16-18m/min |
| Maximumgewicht | 800KG |
| Grensschakelaar | Elektronische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| Maximumgewicht van poort | 500kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Max. Poortgewicht | 300kg |
|---|---|
| Grensschakelaar | Mechanische Grensschakelaar/de Schakelaar van de de Lentegrens |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| De Macht van de motor | 24VDC, 100W |
| Materiaal | De Basis van de aluminiumlegering |