| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 170W |
| Poort Bewegende Snelheid | 16-18m/min |
| Maximumgewicht | 800KG |
| Grensschakelaar | Elektronische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 170W |
| Poort Bewegende Snelheid | 16-18m/min |
| Maximumgewicht | 800KG |
| Grensschakelaar | Elektronische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 100W |
| Poort Bewegende Snelheid | 12-14m/min |
| Maximumgewicht van poort | 300kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | 150W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| Maximumgewicht van poort | 500kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 370W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 800KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY300DCL |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 100W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 2000kg |
| Grensschakelaar | De schakelaar van de de lentegrens/Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |