| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | AC220V/50HZ; AC110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 380W |
| Het opheffen kracht | 800KG |
| De Snelheid van de poortbeweging | 11-13m/min |
| Certificaat | Ce |
| Gebruik | voor het openen van deuren |
|---|---|
| Montage-type | op de muur |
| Beschrijving | Motie & Positiesensor |
| Kenmerken | Bewegingssensor voor het openen van de deur |
| Theorie | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
| Voeding | AC220V/50HZ; AC110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Het opheffen kracht | 500kg |
| De Snelheid van de poortbeweging | 13m/min |
| Certificaat | Ce |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Modelnummer | PK300DC |
| Max.single-blad gewicht | 300kg/leaf |
| Werkend Voltage | DC24V |
| Drijfmethode | Schroef gedreven zuigertype |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 150W |
| Poort Bewegende Snelheid | 16-18m/min |
| Maximumgewicht van poort | 500kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000AC |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar/de schakelaar van de de Lentegrens |
|---|---|
| Max.Gate | 1400kg |
| Aandrijving | Gedreven toestel |
| Rek | Metaalrek of nylon rek |
| Type | Automatische Deurexploitanten |