| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Het opheffen kracht | 800KG |
| De Snelheid van de poortbeweging | 12-14m/min |
| Grensschakelaar | De schakelaar van de de lentegrens/Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| productnaam | Industriële sectionaaldeuropener |
|---|---|
| Ingangsspanning | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Nominaal vermogen | 350 |
| Beginnende Torsie | 40N.m |
| Maximaal deurgewicht | 20m² |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| productnaam | Industriële sectionaaldeuropener |
|---|---|
| Ingangsspanning | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Nominaal vermogen | 400 |
| Beginnende Torsie | 70N.m |
| Maximaal deurgewicht | 30m² |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Modelnummer | PK350DC |
| Max.single-blad gewicht | 300kg/leaf |
| Werkend Voltage | DC24V |
| Drijfmethode | Schroef gedreven zuigertype |
| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Modelnummer | PK300DC |
| Max.single-blad gewicht | 300kg/leaf |
| Werkend Voltage | DC24V |
| Drijfmethode | Schroef gedreven zuigertype |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |