| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 150W |
| Poort Bewegende Snelheid | 16-18m/min |
| Maximumgewicht van poort | 500kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Max. Poortgewicht | 300kg |
|---|---|
| Grensschakelaar | Mechanische Grensschakelaar/de Schakelaar van de de Lentegrens |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
| De Macht van de motor | 24VDC, 100W |
| Materiaal | De Basis van de aluminiumlegering |
| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Modelnummer | PK300DC |
| Max.single-blad gewicht | 300kg/leaf |
| Werkend Voltage | DC24V |
| Drijfmethode | Schroef gedreven zuigertype |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 100W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| Maximumgewicht | 300kg |
| Grensschakelaar | Elektronische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | 150W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| Maximumgewicht van poort | 500kg |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Productnaam | de opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Prolijn 1200F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| Productnaam | Rolling Deuropener |
|---|---|
| Modelnummer | SR-30 |
| Voltage | 220V/230V/240V/110V/120V |
| Gebruik | De roldeur van het de lentesaldo |
| Het maximumdeur openen | 18 vierkante meters |
| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Modelnummer | PK350DC |
| Max.single-blad gewicht | 300kg/leaf |
| Werkend Voltage | DC24V |
| Drijfmethode | Schroef gedreven zuigertype |
| Het gewicht van het deurblad | 300KG*1 blad |
|---|---|
| De Breedte van het deurblad | DW=500mm-2800 mm |
| Motor | DC24V/100W brushless motor van gelijkstroom |
| Machtsvoltage | AC180-250V 50-60Hz |
| Openingssnelheid | 450 mm/s – 750 mm/s |