| Productnaam | de fotocelsensor van de veiligheidsstraal |
|---|---|
| Type | YS120 |
| voeding | GELIJKSTROOM 12V/24V |
| Ontvangerswaaier | ≥20M |
| IP klasse | IP54 |
| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Modelnummer | PK350DC |
| Max.single-blad gewicht | 300kg/leaf |
| Werkend Voltage | DC24V |
| Drijfmethode | Schroef gedreven zuigertype |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY300DCL |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 100W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY300DC |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 100W |
| Poort Bewegende Snelheid | 13m/min |