| Productnaam | het tubulaire blind van de motorrol |
|---|---|
| Type | JM300 |
| voeding | 220V 50Hz |
| Macht | 200W |
| Het Max. opheffen | 300kg |
| Productnaam | Automatische Deurexploitanten |
|---|---|
| Voeding | AC220V/50Hz, AC380V~AC400V |
| Motormacht | 1500W, Enige Fase/Drie Fasen |
| Geschatte Snelheid | 2800rpm |
| Max. deur bewegende snelheid | 2m/s |
| Productnaam | Rolling Deuropener |
|---|---|
| Modelnummer | SR-30 |
| Voltage | 220V/230V/240V/110V/120V |
| Gebruik | De roldeur van het de lentesaldo |
| Het maximumdeur openen | 18 vierkante meters |