| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS528 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS531 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS529 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS527 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS518 |
| Het werk voltage | DC12-24V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | roestvrij staal hydraulische het toenemen meerpalen |
|---|---|
| voeding | 110V/220V/(controlevoltage 36V) |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Lopende Snelheid | 2-4S (het stijgen) |
| Controlewijze | drukknop/kaartlezer/afstandsbediening/lijndetector |
| Productnaam | roestvrij staal hydraulische het toenemen meerpalen |
|---|---|
| Voeding | 110V/220V/(controlevoltage 36V) |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Lopende Snelheid | 2-4S (het stijgen) |
| Controlewijze | drukknop/kaartlezer/afstandsbediening/lijndetector |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS504 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V±10% |
| Gebruikerscapaciteit | 2000 |
| De afstand van de kaartlezing | 36cm |
| Productnaam | roestvrij staal hydraulische het toenemen meerpalen |
|---|---|
| Voeding | 110V/220V/(controlevoltage 36V) |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Lopende Snelheid | 2-4S (het stijgen) |
| Controlewijze | drukknop/kaartlezer/afstandsbediening/lijndetector |
| Productnaam | roestvrij staal hydraulische het toenemen meerpalen |
|---|---|
| Voeding | 110V/220V/(controlevoltage 36V) |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Lopende Snelheid | 2-4S (het stijgen) |
| Controlewijze | drukknop/kaartlezer/afstandsbediening/lijndetector |