| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS519 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS512 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12-24V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS514 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS515 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS516 |
| Het werk voltage | DC12-24V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS513 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |