| Productnaam | De getelegrafeerde gehandicapten schakelen |
|---|---|
| Type | YS412 |
| Max. Voltage | 250v |
| Max. stroom | 10A |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | De getelegrafeerde gehandicapten schakelen |
|---|---|
| Type | YS413 |
| Machtsinput | Dc10-30V |
| Ontdek afstand | regelbare 110mm |
| Het werk Temperatuur | -20℃~45℃ |