| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Type | PK400AC |
| voeding | 220V, 50Hz; 110V, 60Hz |
| Max. Poortgewicht | 400KG/Blad |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Voeding | AC 220V/50Hz; AC 110V/60Hz |
|---|---|
| Motormacht | DC24V/60 |
| Max. Poortgewicht | 400kg |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Grensschakelaar | Magnetische grensschakelaar |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |
| Productnaam | Alarmlamp |
|---|---|
| Type | YS423 |
| Machtsinput | AC220-240V |
| Werkende Stroom | 48MA |
| Temperatuur | -35℃~90℃ |