| Productnaam | Wiredlessdrukknop |
|---|---|
| Type | YS407BP |
| Het werk voltage | AC/DC 12-36V |
| Frequentie | 433 Herz |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Wiredlessdrukknop |
|---|---|
| Type | YS407WP |
| Frequentie | 433Hz |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Productnaam | Wiredlessdrukknop |
|---|---|
| Type | YS407WM/BM |
| Frequentie | 433Hz |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| productnaam | Plastic Drukknop |
|---|---|
| Type | YS401-3 |
| Outputverbinding | NO/NC-verbinding |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Productnaam | De getelegrafeerde gehandicapten schakelen |
|---|---|
| Type | Ys411-r |
| Macht | 9V gelijkstroom-batterij |
| Outputverbinding | NO/NC/COm |
| Materiaal | roestvrij staal 304 met een geborstelde afwerking |
| Productnaam | De getelegrafeerde gehandicapten schakelen |
|---|---|
| Type | YS411 |
| Max. Voltage | 125/250VAC 15A of ≤48VDC 2A |
| Outputverbinding | NO/NC/COm |
| Materiaal | roestvrij staal 304 met een geborstelde afwerking |