| Productnaam | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Type | YS101 |
| voeding | AC/DC 12-36V |
| Golfvorm | X-band 10,525 GHZ |
| Output | <> |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | Ys104-h |
| Golfvorm | X-band 24,174 GHZ |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-36V |
| Environmen tal temperaturen | -20℃ ~ +60℃ |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | Ys104-DOOR |
| Lunchfrequentie | 24.125ghz |
| Krachtbronvoltage | 12V-24V AC (+/-10%), 12V-36V GELIJKSTROOM |
| Krachtbronfrequentie | 50-60HZ |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | Ys104-g |
| Golfvorm | X-band 24,174 GHZ |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-36V |
| Environmen tal temperaturen | -20℃ ~ +60℃ |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | YS105 |
| Golfvorm | 24.125 GHZ |
| Krachtbronvoltage | AC12~24V+/10% DC12~36V |
| Relaisoutput | Nr |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | Ys104-F |
| Golfvorm | 24.174 GHZ |
| Krachtbronvoltage | AC12~24V+/10% DC12~36V |
| Environmen tal temperaturen | -20℃ ~ +60℃ |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | Ys104-I |
| Golfvorm | X-band 24,174 GHZ |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-36V |
| Environmen tal temperaturen | -20℃ ~ +60℃ |
| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS109 |
| Reactietijd | <0> |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen tal temperaturen | -20℃ ~ +55℃ |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | YS104 |
| Lunchfrequentie | 24.125ghz |
| Krachtbronvoltage | 12V-24V AC (+/-10%), 12V-30V GELIJKSTROOM |
| Krachtbronfrequentie | 50-60HZ |