| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS111 |
| voeding | AC/DC 12-36V |
| Het ontdekken van waaier | 1.52.5m |
| Het werk Temperatuur | -20 wijkt ℃ aan +60 ℃, van vastgesteld aftastengebied 60℃ af |
| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS110 |
| Lichtstraal | kanaal 8 brengt over, ontvangt kanaal 8 |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen tal temperaturen | -40℃ ~ +60℃ |
| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS020 |
| Technologyy totstandbrenging | Infrarood |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-24V |
| Installatiehoogte | ≤2600mm |
| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS108 |
| Reactietijd | <0> |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen tal temperaturen | -20℃ ~ +55℃ |
| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS107 |
| Lichtstraal | kanaal 8 brengt over, ontvangt kanaal 8 |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen tal temperaturen | -40℃ ~ +60℃ |
| productnaam | veiligheidsstraal fotocelsensor |
|---|---|
| Type | YS119 |
| Stroomvoorziening | GELIJKSTROOM 12V/24V |
| Gebruik | Ray-sensor |
| Detectiebereik | Maximum 15m |
| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS109 |
| Reactietijd | <0> |
| Krachtbronvoltage | AC/DC 12-30V |
| Environmen tal temperaturen | -20℃ ~ +55℃ |
| Productnaam | microgolfsensor |
|---|---|
| Type | Ys104-e |
| Golfvorm | 24.125 GHZ |
| Krachtbronvoltage | AC12~24V+/10% DC12~36V |
| Relaisoutput | Nr |