| Productnaam | De getelegrafeerde gehandicapten schakelen |
|---|---|
| Type | YS413 |
| Machtsinput | Dc10-30V |
| Ontdek afstand | regelbare 110mm |
| Het werk Temperatuur | -20℃~45℃ |
| Productnaam | De getelegrafeerde gehandicapten schakelen |
|---|---|
| Type | Ys411-r |
| Macht | 9V gelijkstroom-batterij |
| Outputverbinding | NO/NC/COm |
| Materiaal | roestvrij staal 304 met een geborstelde afwerking |
| Productnaam | Elektrisch Slot |
|---|---|
| ower ingevoerd | GELIJKSTROOM 12 V/24V |
| Werkende Stroom | 12V/300mA, 24V/150mA |
| Kleur | zilver |
| Capaciteit | 180KG |
| Productnaam | Infrarode Sensor |
|---|---|
| Type | YS133 |
| voeding | AC/DC 12-36V |
| Het ontdekken van afstand | Maximum 10m |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | De lerende selecteur van de codefunctie |
|---|---|
| Type | Ys301-D |
| voeding | Gelijkstroom 24V |
| Frequentie | 433MHz |
| Werkend model | Het leren Code |
| Productnaam | Het vingerafdrukwerk met Identiteitskaart |
|---|---|
| Type | YS508 |
| voeding | 4pcs aa-Batterijen |
| Gebruikerscapaciteit | 1000 |
| Toegangsmanieren | vingerafdruk, Identiteitskaart, code |
| Productnaam | Automatische Hydraulische wegversperringsmachine |
|---|---|
| Systeemmacht | 3.0kw |
| Materiaal | Q235 Staal |
| Aangepast | 3-6s |
| Staaldikte | 12mm (aangepast) |
| Productnaam | De getelegrafeerde infrarode schakelaar van de handsensor |
|---|---|
| Type | Ys408-r |
| Machtsinput | 3 de batterij 1.5V van het eenheidsamerikaanse club van automobilisten |
| Het werk macht | 5mA |
| Beginnende macht | 75mA |
| Productnaam | De getelegrafeerde gehandicapten schakelen |
|---|---|
| Type | YS411 |
| Max. Voltage | 125/250VAC 15A of ≤48VDC 2A |
| Outputverbinding | NO/NC/COm |
| Materiaal | roestvrij staal 304 met een geborstelde afwerking |