| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS527 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS522 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS531 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS530 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS529 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Kaartlezer |
|---|---|
| Type | YS528 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 9-12V |
| Kaarttype | IC of Identiteitskaart |
| Het werk wijze | Wiegand26/34 |
| Productnaam | Het vingerafdrukwerk met Identiteitskaart |
|---|---|
| Type | YS533 |
| Het werk voltage | DC12-24V |
| Reservestroom | <35ma> |
| Materiaal | metaal |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS519 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS504 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V±10% |
| Gebruikerscapaciteit | 2000 |
| De afstand van de kaartlezing | 36cm |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS518 |
| Het werk voltage | DC12-24V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |