| voeding | AC110V-264V/47-63HZ |
|---|---|
| Motormacht | 100W |
| Max.Power Consumptie (het Werken) | 100W |
| Max.Power Consumptie (Reserve) | 8W |
| Controlevoltage | 24VDC/max.300mA |
| voeding | C110V-264V/47-63HZ |
|---|---|
| Motormacht | 150W |
| Max.Power Consumptie (het Werken) | 150W |
| Max.Power Consumptie (Reserve) | 8W |
| Controlevoltage | 24VDC/max.300mA |