| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-12m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-12m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Type | SL2000AC |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |