| Productnaam | Industriële Sectionele Deuropener |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Geschatte macht | 500W |
| beginnende torsie | 70N.m |
| Maximumdeurgewicht | 35m ² |
| Productnaam | Industriële Sectionele Deuropener |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Geschatte macht | 500W |
| beginnende torsie | 70N.m |
| Maximumdeurgewicht | 35m ² |
| Productnaam | Industriële Sectionele Deuropener |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Geschatte macht | 800W |
| beginnende torsie | 110N.m |
| Maximumdeurgewicht | 50m ² |
| Productnaam | Industriële Sectionele Deuropener |
|---|---|
| Inputvoltage | 220V/50Hz; 110V/50Hz |
| Geschatte macht | 800W |
| beginnende torsie | 110N.m |
| Maximumdeurgewicht | 50m ² |