| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000AC |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000AC |
| voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 600w |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-13m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | SL4000BP |
| Voeding | 380v, 50Hz |
| Motormacht | 1500W |
| Het opheffen kracht | 4000kg |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-12m/min |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | PY2000ACS |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Motormacht | 750W |
| Poort Bewegende Snelheid | 10-12m/min |
| Voeding | 220V, 50Hz; 380V, 50Hz |
|---|---|
| Motormacht | 1500W |
| Het opheffen kracht | 4000kg |
| De Snelheid van de poortbeweging | 10m/min |
| Certificaat | Ce |