| Productnaam | Waarschuwingslicht |
|---|---|
| Type | YS422 |
| voeding | 12-265V AC/DC |
| Werkende Stroom | 60mA |
| Geschatte Macht | 2W |
| Productnaam | Alarmlamp |
|---|---|
| Type | YS423 |
| Machtsinput | AC220-240V |
| Werkende Stroom | 48MA |
| Temperatuur | -35℃~90℃ |
| Productnaam | Alarmlamp |
|---|---|
| Type | YS421 |
| Machtsinput | DC24V |
| Werkende Stroom | 48MA |
| Temperatuur | -35℃~90℃ |