| Productnaam | De Opener van de schommelingspoort |
|---|---|
| Type | PK400AC |
| voeding | 220V, 50Hz; 110V, 60Hz |
| Max. Poortgewicht | 400KG/Blad |
| Max. Poortlengte | 3.0 m/Blad |
| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 260W |
| Maximumgewicht van deur | 400kg |
| Grensschakelaar | Mechanische grensschakelaar |
| Afstandsbedieningwijze | Enige knoop wijze/Drie knoop wijze |