| Voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |
| Productnaam | de sectionele opener van de garagedeur |
|---|---|
| Modelnummer | Proline 1000F |
| Het opheffen kracht | 600N/800N/1000N/1200N |
| Deurgebied | 10㎡/12㎡/14㎡/16㎡ |
| Motormacht | 200W/235W/245W/260W |
| voeding | 220V/50Hz; 110V/60HZ |
|---|---|
| Motormacht | 280W |
| Poort Bewegende Snelheid | 11-13m/min |
| Maximumgewicht | 600KG |
| Afstandsbedieningafstand | ≥30m |