| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | SL3000BP |
| Voeding | 220V, 50HZ |
| Motormacht | 1500W |
| Het opheffen kracht | 3000KG |
| Voeding | 220V, 50Hz; 380V, 50Hz |
|---|---|
| Motormacht | 1500W |
| Het opheffen kracht | 4000kg |
| De Snelheid van de poortbeweging | 10m/min |
| Certificaat | Ce |
| Productnaam | Glijdende Poortopener |
|---|---|
| Modelnummer | SL4000BP |
| Voeding | 380v, 50Hz |
| Motormacht | 1500W |
| Het opheffen kracht | 4000kg |