| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS504 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V±10% |
| Gebruikerscapaciteit | 2000 |
| De afstand van de kaartlezing | 36cm |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS515 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS518 |
| Het werk voltage | DC12-24V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS519 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS514 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |
| Productnaam | Het toetsenbord van het metaaltoegangsbeheer |
|---|---|
| Type | YS513 |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Opslagcapaciteit | 2000 gebruikers |
| Levertijd | 5-8 het werkdagen |